Novostředověká hudební skupina ERGO

Web
Praha - Chodov, Hrdličkova 2176/4

LEGIO XIII GEMINA, z.s.

Web
Červenka, Komenského 271
OTEVŘENO (nonstop)

Škola starého tance

Praha - Nové Město, Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích)

Novus Origo

Web
Polná, Na Podhoře 205

Originální hudební divadlo Praha

Web
Praha - Třebonice, Podle lomu 27/6

Western club Black & Brown z.s.

Web
Orlová - Lutyně, Masarykova třída 743
OTEVŘENO (nonstop)

Společnost pro zachování Hořických pašijových her z.s.

Web
Hořice na Šumavě 6

Penzion Buchlovský dvůr

Web
Buchlovice, Polesí 861

Spolek historie a šermu Barbaři

Web
Bohdíkov 3

Barvínek s.r.o. – dobová středověká mobilní krčma

Web
Adamov 49

Divadlo M – divadlo pro děti a dospělé, herecká škola

Web
Duchcov, Bílinská 197/7

Ordo Kromen – horse stunts team, kouzlo středověku

Sobotka 274

TRAKEN

Web
Rožďalovice - Podlužany, Podlužany 31

Memento mori

Web
Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí, Hradištská 171

Ambrosia

Web
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav, 5. května 1063/1

Skupina scénického šermu „RECTUS”

Web
Cheb, Obětí nacismu 1059/25

Skupina historického šermu MRAČTÍ

Web
Praha - Nusle, Na Lepším 1261/8

Kulturní dům Buková

Olešnice - Buková, Buková 74

Zámecký resort Dětenice

Dětenice 1

Dívčí Kámen – zřícenina hradu

Web
Holubov - Třísov

Městské kulturní zařízení

Web
Dubí - Pozorka, Sadová 192
Brzy otevírá (v 13:00)

Václav Michalski - Soptík

Web
Pletený Újezd, Sokolovská 95

Pavel Ponzer

Praha - Libeň, náměstí Dr. Václava Holého 1054/13

Akvilo, společnost historických aktivit, o.s.

Web
Staré Křečany 365

Nevers - společnost historických aktivit

Web
Černošice, Mánesova 1955

Maledictus

Web
Praha - Michle, Michelská 698/79

Skupina historického šermu Páni z Michalovic

Semčice, Žerčice 155

Václav Balík

Web
Žlutice, Smetanova 7

Heraldicus

Web
Praha - Josefov, Žatecká 18/5

Skupina historického šermu Lucrezia

Web
Dolní Dobrouč 571

Občanské sdružení, skupina historického šermu Vyděděnci

Web
Jihlava, Znojemská 2571/31

Adorea

Web
Olomouc, Komenského 927/19

Český svaz šermířů a řemesel

Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Májová 363

Jaroslav Slivič - Memento Vivere

Web
Teplice, Javorová 3032

Klub vojenské historie - Český lev o.s.

Web
Plzeň - Severní Předměstí, Vrbovecká 1244/8

Nostra Ex – šermířská a divadelní skupina

Web
Jičín - Nové Město, Nové Město

Rytíři koruny české – R.K.Č.

Web
Plzeň - Lobzy, Petřínská 184/30

Skupina historického šermu Vítkovci

Web
Postoloprty, Štefánikova 342

Muzeum průmyslových železnic

Web
Zbýšov, Masarykova 248

Václav Špecián

Web
Strakonice, Bezděkovská 77

Erebus

Web
Zlín, Nad stráněmi 4678

Klub historického šermu a divadla Grex Liberec

Frýdlant, Kodešova 846

Historizující sdružení žakérské Poustevník

Web
Brno - Ponava, Staňkova 362/9

Skupina historického šermu Markýz ze Strakonic

Web
Strakonice, Zámek 1

Společnost pro zachování kulturního dědictví historie a romantiky

Web
Ostrava - Slezská Ostrava, Hradní 1/10

Petr Tryščuk

Web
Kunčice pod Ondřejníkem 114

Butlers Dragonerregiment

Hradec Králové - Nový Hradec Králové, Mrštíkova 1146/2b

Ing. Petr Dočkal

Web
Žatec, Boženy Němcové 354

DŠS Sentiment du fer, o. s.

Web
Praha - Braník, Vlnitá 561/55

Hartigo, skupina historického šermu

Web
Ústí nad Labem - Severní terasa, Poláčkova 3250/30