Ponožky od kočky (E-shop)

Jsme specializovaný obchod a autorizovaný prodejce značek VoXX, Boma, Lonka, Lady B a Litex.
Vyberte si z bohaté nabídky českých ponožek, kompresních ponožek, podkolenek, kompresních podkolenek, punčochového zboží, funkčního prádla, retro plavek a vybraných druhů spodního prádla určených pro sport, zábavu, volný čas, do práce i do společnosti, a to vše pro dámy, pána a děti.
Již od roku 2010 se specializujeme na tradiční české výrobce, kteří dobře znají Vaše nároky, a snaží se, ve své neustále se rozvíjející nabídce, předčit Vaše očekávání.
Oblíbené sportovní a kompresní ponožky a podkolenky VoXX poskytnou Vašim nohám potřebný komfort během sportovní aktivity. Dobře drží na noze, výborně odsávají pot z pokožky, aby ho předali dalším funkčním vrstvám Vaší obuvi. Řada modelů těchto ponožek je se stříbrem, které ničí bakterie rozkládající pot, a brání tak šíření nepříjemného zápachu. ponožky VoXX mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, takže v zimě hřejí, a v létě chladí, jsou trvanlivé, snadno se perou a suší.
Bavlněné veselé ponožky Boma jsou určené na každodenní nošení, neboť si můžete vybrat z opravdu širokého sortimentu barev a vzorů.
Ponožky Lonka jsou určené do společnosti, ke kostýmkům a oblekům, jsou střídmé, elegantní a praktické neboť řada z nich má volný neškrtící lem, a napomáhá tak lepšímu krevnímu oběhu, aby nohy neotékaly při dlouhém sezení.