ČEJKA BAND

Chotýšany 79, Chotýšany-Chotýšany

Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

The GERONT SHADOWS REVIVAL

Žižkovo náměstí 973, Nové Strašecí-Nové Strašecí

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

Jan Vinš – hudební produkce, kapela & duo DLOUHEJ FLÁM

Mošnov 14, Bžany

To Nic – Pop-rocková, taneční a zábavová kapela

Příchovice 211, Příchovice-Příchovice

Agentura LMS

Rychtářská 615/7, Liberec-Ruprechtice
OTEVŘENO (Zavírá v 21:30)

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Firma FRITSCH – kulturní servis

Mrač 143, Mrač

Míra Hejret – hudba pro každou příležitost

Vodní Újezd 62, Dobřany-Vodní Újezd

Pianista MICHAEL GARLIK

K sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Společnost pro zachování Hořických pašijových her z.s.

Hořice na Šumavě 6, Hořice na Šumavě-Hořice na Šumavě

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Lucie Fiona Šternerová

Darová 25, Břasy-Darová

Macek Music Management MOST

F. L. Čelakovského 1136/15, Most

Hudební agentura Jaroslav Jambor

Jasanová 1493, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Brandýs nad Labem
OTEVŘENO (nonstop)

SKYMUSIC

Praha

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Hudba Franta

U Nadjezdu 366, Kutná Hora-Sedlec

Harmonie 1872 Kolín

Vrchlického 951, Kolín-Kolín IV

Ateliér FATIMA – Lucie ŠTUMPFOVÁ

Šafaříkova 277, Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II

BOOM MUSIC, s.r.o.

Stržná 444/35, Praha 6 − Suchdol

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

Best Bohemia Agency

Úzká 650, Chrást

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Soubor písní a tanců DYLEŇ Karlovy Vary

Jiráskova 1704/14, Karlovy Vary-Rybáře

Ambrosia

5. května 1063/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Stará Boleslav

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

Květovanka

Štefánikova 207, Kladno-Rozdělov

Moderátor Milan Fiala

L. Zápotockého 1875, Kladno-Kladno

Hudba Dvořák

Polní 1722, Humpolec-Humpolec

DJ Jiskra

Čejetice 153, Mladá Boleslav

Josef Škulavík – Forte Sound

Příční 154/4, Dalovice-Dalovice

IN-OUT

U Parku 640, Jesenice-Jesenice

Bystřická kapela z.s.

Nedvědice 304, Nedvědice-Nedvědice

Dynamit

Estonská 2567, Kladno

Pěvecký sbor DOMINO Tábor

Laudova 1781, Tábor

Agentura Art

U Lomů 1986/13, Plzeň-Východní Předměstí

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

TRADICIÓN - latinskoamerická taneční skupina

Milíčova 470/6, Praha-Žižkov

Danza Alegre

Káranská 340/30, Praha-Malešice

Crazy Boys

Krhanice 117, Krhanice

Taneční skupina T-BASS Hradec Králové

Jižní 792/13, Hradec Králové-Slezské Předměstí

BALET PRAHA o.p.s.

Wolkerova 24/3, Praha-Vinohrady

Eva Tereza Zmrhalová

Riegrova 4425/19a, Jihlava

Česka kapela.cz

Legerova 57/75, Praha 2 − Vinohrady