Taneční skupina Srdíčko

Masarykova 412 (ZŠ), Kolín-Kolín III

Yellow Pro

Praha

ČEJKA BAND

Chotýšany 79, Chotýšany-Chotýšany

Pixa-pro s.r.o.

Křižíkova 283/10, Praha 8 − Karlín

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

The GERONT SHADOWS REVIVAL

Žižkovo náměstí 973, Nové Strašecí-Nové Strašecí

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

ŽIVÁ HUDBA – Michal PLECHATÝ

náměstí T. G. Masaryka 151, Horní Cerekev-Horní Cerekev

Jan Vinš – hudební produkce, kapela & duo DLOUHEJ FLÁM

Mošnov 14, Bžany

NEMOROS s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město

Agentura LMS

Rychtářská 615/7, Liberec-Ruprechtice
OTEVŘENO (Zavírá v 21:30)

Míra Hejret – hudba pro každou příležitost

Vodní Újezd 62, Dobřany-Vodní Újezd

Sportovní taneční klub 6dance

nám. F. Křižíka 505/23 (vchod vedle Billy), Tábor-Tábor

Hudební a reklamní servis – Jiří Kožnar

Na Jízdárně 301, Sezemice-Sezemice

Pianista MICHAEL GARLIK

K sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Společnost pro zachování Hořických pašijových her z.s.

Hořice na Šumavě 6, Hořice na Šumavě-Hořice na Šumavě

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Pohádky s písničkou.cz

Darová 25, Břasy-Darová

Ginevra

Kozičín 57, Příbram-Kozičín

Music Art Prague, v.o.s.

Komenského 101, Černošice

Smetanova Litomyšl, o.p.s.

Jiráskova 133, Litomyšl-Záhradí

Macek Music Management MOST

F. L. Čelakovského 1136/15, Most

Agentura Drobný

Zeměchy 140, Kralupy nad Vltavou-Zeměchy

SKYMUSIC

Praha

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Hudba Franta

U Nadjezdu 366, Kutná Hora-Sedlec

Apollo – centrum zábavy

Táborská 45/2, Sezimovo Ústí

Divadlo M – divadlo pro děti a dospělé, herecká škola

Bílinská 197/7, Duchcov

ESPANZA s.r.o.

Univerzitní 685/10, Praha 10 − Malešice

VOSA JEDE

Bulharská 136, Trutnov-Vnitřní Město

BOOM MUSIC, s.r.o.

Stržná 444/35, Praha 6 − Suchdol

D-Club Dyleň

Kollárova 707/7, Mariánské Lázně-Úšovice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 21:00)

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Slavomír Bloch

Na Morávce 1277, Sedlčany

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

Umělecká agentura AB

Petra Bezruče 1854/30, Aš-Aš

Best Bohemia Agency

Úzká 650, Chrást

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Doctor Dancer

Líšno 133, Bystřice

Jiří Vinš

Zahradní 2465, Louny

Soubor písní a tanců DYLEŇ Karlovy Vary

Jiráskova 1704/14, Karlovy Vary-Rybáře

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

Ambrosia

5. května 1063/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Stará Boleslav

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

Květuše Exnerová

Josefa Houdka 1, Praha-Lipence

Moderátor Milan Fiala

L. Zápotockého 1875, Kladno-Kladno

MUSIC CLUB 21

Prokopova 238/21 (přízemí), Plzeň-Jižní Předměstí

Mgr. Jiří Šlégl

Polákova 1341/12, Hradec Králové-Hradec Králové

Hudba Dvořák

Polní 1722, Humpolec-Humpolec